Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spy Girl (Kmovie)

Spy Girl (Kmovie) Empty Spy Girl (Kmovie)

Mesaj tarafından dek_ort Ptsi Ocak 26, 2009 12:35 am

Spy Girl (Kmovie) 66c93xyee6

A spy’s mission is in jeopardy when a guy from the town falls for her and starts posting pictures of her online. To subdue him, she puts on a feign to date him and take down the pictures.
(Source: Unknown)

Cast:
Baek Il-seob
Jadu
Kim Jeong-hwa
Kong Yu
Nam Sang-mi
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

Spy Girl (Kmovie) Empty Gong Yoo’m başrolü kıza kaptırmış..

Mesaj tarafından dek_ort Ptsi Ocak 26, 2009 12:36 am

Dün akşam nette avare avare dolanırken birden şu yukarda ki postere takıldı gözüm.O kadar dikkatsiz bakmışım ki, dönüp bir daha yakından bakınca anladım posterdeki adamın Gong Yoo olduğunu.Kendi dikkat keskinliğim takdire şayandır, bunu kabul etmiş oldum.Hemen kaydettim filmi, bugün aldım çekirdeğimi, ayarladım bütün işlerimi, oturdum ve izledim.Ve evet kabul ediyorum, sırf içinde bu adam oynuyor diye izledim.Konusunun ne olduğuyla pek de ilgilenmedim; bu husus da ne kadar seçici olduğum veya seçim kriterlerimin ne denli yüksek seviyede olduğu da belli oluyor..

Kendi kafama yeteri büyüklükte bir taş attıktan sonra filmin konusunu anlatayım, dilim elverdiği şekilde.Kolej için hazırlık kurslarına giden bir Gong Yoo var elimizde, 2 yıldır sınavlarda biri stresten diğeri uyuya kalmaktan başarılı olamamış şimdi bu kurslara devam etmekte ve işte orada, kursun tam karşısında çalışan bir kıza abayı fena halde yakmaktadır.Kızın peşinden bütün kus koşarken, bizimki kızın fotolarını gizlice çekip baka baka iç geçirir ve güzel kızların olduğu bir siteye koyar..Hikaye, iki taraflı anlatılıyor aslında.İlk önce çocuğun bakış açısı sunuluyor, daha sonra sıra kızınkine geçiyor..

Anlaşılacağı gibi kızın hikayesi bir hayli ilginç aslında.Bizimkinin dışardan gördüğü gibi sıradan bir kız değil o, hatta Güney Kore vatandaşı bile değil.Kendisi gizli bir görev icabı resmen yüzerek Güney Kore sınırlarına girmiş, bir Kuzey Kore ajanı.Bizim kör aşık, bunları bilmeden kızın fotolarını nete verince, ikisinin yolları kesişiyor ve devamı pek de izleyeni sarmasa da, öyle sıcacık duygular vermese de bir aşk hikayesine dönüşüyor.Aslında ana fikir çok güzel ama pek güzel işlenmemiş devamı.Sanki yapılmak için “yapılan” filmlerden bir tanesi..Acımasız olmak istemiyorum ama doğruya doğru; Gong Yoo olmasına rağmen beni pek sarmadı bu film..

Sanki bir şeyler eksik kalmış, havada asılı kalmış gibi.Ne aşk oturmuş yerine ne de kızın ajanlık olayı.Canım Gong’um da pek bir masum olmuş sanki.Zaten filmin en güzel yanı onun varlığı; çok genç göstermiş, pek de çocuksu..İçim giderek izledim cidden, “sen ne tatlı yaratıksın yaa” diyerek.Çok zayıfım bu konuda biliyorum, ama bu zayıflığımı da seviyorum.Sırf bu adam uğruna izlenecek bir film, başka ahım şahım bir özelliği yok.Her türlü hevesi kursağınızda bırakıyor.
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

- Similar topics