Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Me Not (Kmovie)

Love Me Not (Kmovie) Empty Love Me Not (Kmovie)

Mesaj tarafından dek_ort Paz Ocak 25, 2009 11:59 pm

Love Me Not (Kmovie) Tt0904068largecovereu3ld3

Julian has lived off with the money he lures from his rich female customers. But now he faces usurious debts from a hasty expansion of his business, and he will be killed unless he clears the debt in one month. The only way to save himself is to pretend to be the long-lost brother of an heiress and kill her to get her huge fortune. Min, the blind heiress, cold-hearted like Julian, slowly opens herself to him, and he, too, falls for her. But Julian has to pay his creditor and what makes it worse for him is that the illness that took Min’s eyesight relapsed, threatening her life.

Cast
Kim Joo-hyeok
Moon Geun-yeong
Do Ji-won
Jin Goo
Lee Ki-young
Choi Seong-ho
Seo Hyeon-jin
Jo Sang-geon
Park Jin-yeong
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

Love Me Not (Kmovie) Empty Sevme beni diye bağıran bir film..

Mesaj tarafından dek_ort Paz Ocak 25, 2009 11:59 pm

Love Me Not sıklıkla denk geldiğim ama hep göz ardı ettiğim bir filmdi.Bugün artık oturdum ve izledim; izlerken herhangi bir beklentim yoktu, illa çok komik olacak, üzecek veya romantik olacak diye düşünmedim.Sadece konusu dikkatimi çekti ve ben izlemeye başladım..Serseri bir adam, ki kendisi gece kulüplerinde “host” denilen bir mesleği icra etmekte; kadınlarla vakit geçirip onların paralarını bir güzel yemekte, aşka inanmamakta ve o camiada bu konudaki acımasızlığı ile ün salmaktadır.

Bir gün yaptığı pis işler gün ışığına çıkar ve patronu ondan yüklü bir miktar parayı bir ay içinde bulup iade etmesini “nazikçe” ister; aksi takdirde bu bir ay onun son ayı olacaktır..Kadınlarda şansını denese bile bu parayı bu kadar kısa bir sürede toplayamayacağını anlayan adamımız, daha önceden yanında çalışan ama bir kazada ölen arkadaşının yerine geçerek, ona ölen babasından kalan mirası alarak bu parayı toplayabileceğini düşünür..Ama tabi sorunsuz bir film beklememek gerekir, zira ölen arkadaşın bir de kız kardeşi vardır..

Adamımız erkek kardeş kılığında malikaneye gittiğinde; onu kör ve bütün dünyaya karşı içi buz tutmuş bir kız kardeş bekler..Bizimkinin onu abisi olduğuna ikna etmesi, diğer kadınları kandırdığı kadar kolay olmayacaktır..Valla şu an kendimi çok takdir, gayet de güzel bir tanıtım yazabiliyormuşum..Egomuzu da yeteri kadar doyurduğumuza göre, filmi beğenip beğenmediğimi ifade etmeliyim artık..

Açıkçası, lafı bu kadar dolandırmamdan da anlaşılmıştır, bende pek emin değilim sevip sevmediğimden..İzlerken sıkıldığım yerler oldu, sonu ne zaman gelecek bunun dedim, acaba ileri sarsam mı diye söylendim; bu iki karakterde beni öldürecek şimdi dedim..Ama bütün bunları dediğim halde dilim bir türlü “sevemedim ben bu filmi” demeye de gitmiyor maalesef..Orta şekerli bir film diyelim, ne kötületiyor kendini ne de sevgiyle bahsettiriyor..
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

- Similar topics