Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mianhada, Saranghanda - I’m Sorry, I Love You ( 2004 )

Mianhada, Saranghanda  - I’m Sorry, I Love You ( 2004 ) Empty Mianhada, Saranghanda - I’m Sorry, I Love You ( 2004 )

Mesaj tarafından dek_ort Paz Ocak 25, 2009 7:58 pm

Mianhada, Saranghanda  - I’m Sorry, I Love You ( 2004 ) 35530688mn2ix1

Orjinal isim:Mianhada, Saranghanda
Bilinen ismi:MiSa / I'm Sorry, I Love You / Sorry I Love You / Sorry But I Love You (YesAsia)
Tarz:Romantizm, Drama
Bölüm sayısı: 16
Yayın tarihi:2004-Nov-09 to 2004-Dec-28
Yayınlandığı Kanal: KBS

Oynayanlar

So Ji Sup as Cha Moo-hyuk
Im Su Jung as Song Eun-chae
Jung Kyung Ho as Choi Yune
Suh Ji Young as Kang Min-joo
Choi Yeo Jin as Moon Ji-young
Lee Hye Young as Oh Deul-hee (Yune's mother)
Jun Hye Jin as Yoon Seo-kyung
Lee Young Ha as Song Dae-chun (Eun-chae's father)
Kim Hye Ok as Jang Hye-sook (Eun-chae's mother)
Shin Goo as Min Hyun-suk
Ok Ji Young as Song Sook-chae (Eun-chae's older sister)
Jung Hwa Young as Song Min-chae (Eun-chae's younger sister)
Park Gun Tae as Kim Kal-chi (Seo-kyung's son)

Konusu

Cha Moo Hyuk bebekken evlat edinilmiş ve Avustralya da yaşamış bir Kore gencidir.Onu evlat edinen ailesi tarafından kötü davranıldığı için evi terk etmiş ve sokaklarda yaaşamaya başlamıştır.Sokakta yaşamanın her türlü kuralını öğrenmiş, geçimini yabancıları dolandırarak kazanmaktadır.Bu süre içinde çok sevdiği ve ona Korece konuşmayı öğreten bir kız arkadaşı da vardır.Ancak daha sonra bu kızın kendisini aldattığını ve zengin bir adamla evleneceğini öğrenir ve bir anda bütün yaşama arzusu yok olur.Bu umutsuzluk içindeyken yine başka sokak çetelerince kandırılmış ve dolandırılmış Eun Chae ile yolları kesişir.

Eun Chae, Kore’de oldukça tanınmış ve popüler olan Choi Yun’un koordinatörü ve çocukluk arkadaşıdır.Bir çekim için Avustralya’ya gelmiş ve ekibi bırakarak Kore’ye erken dönmek için otelden ayrılmıştır.Ama daha sonra kandırılarak bavulu ve çantası çalınmış, bilmediği bir ülkede, bilmediği bir dille ne yapacağını bilmez hale gelmiştir.Sokakları amaçsızca dolaşırken Cha Moo Hyuk ile karşılaşır ve onun Korece bildiğini görünce kurtulduğunu düşünür.Daha sonra Cha Moo Hyuk’un peşine takılarak günü ve geceyi onunla geçirir.Gece sokakta yatmak istemediğinden ayrılmak ister ama dışarıdaki diğer çeteleri, tehlikeyi görünce vazgeçip Cha’nın yanında kalır.

Daha sonra çantasını bulan Eun Chae ülkesine geri döner.Cha Moo Hyuk ise kendisini terk edip evlenecek olan eski sevgilisinin düğününe gider ve daha sonra onu Kore’ye, gerçek ailesinin peşine düşürecek olaylar başlar.Dizi ilerledikçe dram ve romantizm de kendini göstermeye başlar..
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

Mianhada, Saranghanda  - I’m Sorry, I Love You ( 2004 ) Empty ..

Mesaj tarafından dek_ort Paz Ocak 25, 2009 7:59 pm

Geçenlerde Trt’de verilen Düşlerimin Prensini izlerken kore dizilerini sevdiğimi fark etmiş ve nette haldır huldur kore dizisi aramaya başlamıştım.İşte o zamanlarda karşılşatım bu diziyle.16 bölümlük kısa bir dizi ama şimdiye kadar izlediğim “en acıklı” dram budur diyebileceğim kadar etkili bir dizi.İlk sekiz bölümü ingilizce altyazı ile izleyip -ki burada azcık ingilizce ve hayal gücüm yeterli- son sekiz bölümünde meğerse türkçe alt yazı veren bir site varmış diyerek izlemiştik..Kota korkusu ile baya çekişmeli geçen bir süreçten sonra iki gün boyunca yemeden içmeden izledik ve “ağladık.” O kadar acı bir öyküsü var ki, her bölüm öyle vurucu bir sahne veriyorlar ki, için cız ediyor..

Çok öznel bir yorum biliyorum ama bu dizi hakkında başka bir şey yazmam yasakmış gibi hissediyorum.Hele son bölümde nasıl ağladım; hem halime gülüyorum hem de onlara bakıp bakıp ağlıyorum.Böyle bir dizi olacak, izlemek için imkanın olacak ve pas geçeceksin; asla yapılmaması gereken bir hata derim..Ben bu kadar güzel bir aşk görmedim başka yerde..O kadar derin ki, o kadar sahiplenici ama bir o kadar da kırılgan..İzlerken olayın sıcaklığı ile fark etmiyorsunuz ama sonradan düşününce televizyon tarihinde bundan daha güzel bir aşk hikayesi olamaz diyorsunuz.Evet izlerken ana karakterin annesini bulma çabası, sonunda yaşadığı hayal kırıklığı ile haklı intikam duygusu üzerinde yoğunlaşıyorsunuz ama araya öyle bir aşk sıkıştırmışlar ki, onları düşündükçe bile içinizin sıcacık olmasını engelleyemiyorsunuz..Herkese tavsiye ediyorum..
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

- Similar topics