Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pattinson

Robert Pattinson Empty Robert Pattinson

Mesaj tarafından Admin Perş. Şub. 19, 2009 4:54 pm

Missy bir ropörtajını çevirmiş, çok hoşuma gitti buraya da koyalım bakalım Smile

Hayatınızı şuan nasıl tarif edersiniz?

Tüm yıl boyunca " Twilight" la meşguldüm. Uzun haftalar boyunca basın toplantılarındaydım bu yüzden şu anda hayatımın nasıl olduğunu bilecek kadar zamanım yok. Bir sürü farklı odalara girip orada küçük kızların bana çığlık atması garip (güler). Bir zaman sonra eskiyeceğim büyük ihtimalle. Sanırım 32 benim yılım olacak. Dört gözle bekleyecegim bir yıl olacak. Neden bilmiyorum (güler).

Şu an kaç yaşındasınız?

22

Bu film takıntılı aşk hakkında. Hiç böyle birşey yaşadınız mı?

Evet bir çeşit.10 yıl boyunca takıntılı oldugum bir kız vardı. (çüşşşşş bee)

10 yıl uzun bir süre.

Evet, ama onunla hiç konuşmamıştım. Sanırım aşkın en çeşidi bu (güler).O zamana ait günlüklerimi okurken—ne zaman herşey bir kız yüzünden mahvolsa, onun buna degip degmeyecegini düşünürdüm.Oldugunda ise her zaman umudum vardı. Ve en sonunda ona söyledigimde o da bana "tüm hayatım boyunca benle hiç konuşmadın benle sadece üç kere konuştun ve hiç güzel bişiler demedin" dedi. (güler)

Hala müzik grubunda mısın?

Yıllar önce gruptaydım. Düzgün bir grup degildi ana müzisyenlerle takılıyordum. Hala çalışıyorum ama şimdi oyunculuga soyunmuşken garip geliyor. Açık barlarda çalmayı seviyordum çünkü kendimi özgür hissettigim tek zamanlar onlardı. LA de birkaç yerde çaldım ama insanlar videoya çekip nete koyunca tüm deneyimi mahvetti. Bunun amacı bu degildi. Ben de şimdilik bıraktım tüm bunlar sona erinceye kadar bekleyecegim yeniden canlı programlar yapmadan önce

Ev yaşamınız nasıl?

LA'de genelde telefonun başında beklemekle geçiyor ya da senaryoları okumakla. Londrada senaryo yerine kitap okuyorum ve bir sürü film izliyorum. Fazla hobim yok.

Aileniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Babam Yorkshire'dan ve bir sürü şey yapmış. 70 lerde Amerikaya taşınmış ve orada taksi şöförü olarak çalışmış bir süre. 80 lerde araba satmaya başlamış. Annem mankenlik ajansında muhasebeci olarak çalışmış şimdi ikisi de emekli. Annem ve kızkardeşlerim iyi anlaşırız. Ailem sen düzgün konuştugun takdirde tüm dünyanın sana daha iyi davraanacagının bilincindeydiler. Böyle büyüdüm.

Ruh eşine inanır mısınız?

Böyle bir şeyin var olduguna inanmak istiyorum. Sanırım genç yaşta ruh eşini bulmak korkutucu olabilir ne de olsa sonunda onu batıracaksınızdır.(güler).

Şu an sex sembolü olarak görülmenize alışabildiniz mi?

Bu biraz garip çünkü ben 14 yaşındaki kızların sex sembolüyüm ve bu da sanırım olabilecek pek de güzel bir pozisyon degil. Ama evet hiç düşünmemiştim. Aslında çok komik yani geçen sene biri ile çıkamıyordum bile ve bu sene dünya tersine döndü ve bu çok gariptirki nedense herkes aynı anda fikirlerini degiştirdiler.

Kimseyle çıkamıyor muydunuz?

Londradayken hiç yoktu. Hem de hiç neden bilmiyorum.Geçen sene tüm düşündüğüm şey buydu bir kız arkadaş bulmam lazımdı. Ve bu yıl istedigim herhangi 12 yaşındakini elde edebilirim (güler)

Bir kızda nelere dikkat edersiniz?

Hoşlandıgım kişiler beni her zaman şaşırtır.Tamamen tesadüfi. Genelde biraz çılgınlardan hoşlanırım ama evet sanırım hoşlandıgım kriter de bu biraz.

Ağaca koşman gerekti diger özel şeylerin yanında. Bu efektleri nasıl başarabiliyorsun?

Ben düz yolda bile yürüyemiyorum bu yüzden bu tür şeyleri yapmak biraz zor. Birçok sahnesi olan kung fu filmi gibi tasarlanmıştı. Yaparken zorlanmanıza ragmen bunu belli etmeden çok rahatmış gibi yapmak ve nefes almadan yapıyor olmak. Sanırım bu şimdiye kadar bir filmde yaptıgım en zor şeydi.

Dublörlerle ne kadar prova yaptınız?

Çok fazla degil iki hafta kadar sanırım .

Ne tür müzik dinliyorsunuz?

İpodum var ve çok fazla eski blues dinliyorum.John Lee Hooker ve Elmore James dinliyorum. Onları yıllardır dinliyorum.Van Morrison'a yıllardır takıntılıyım. Geçenlerde onun "Astral Weeks" deki performanısını dinlemeye gittim. Tüm geceyi aglayarak geçirdim (güler) Van Morrison'a gerçekten takıntılıydım.

asi bir genç miydiniz?

Pek asi sayılmazdım. Bazı insanlar beni asi gördüklerini söylüyorlar ki bu çok garip. İnsanların bana ne yapacaklarımı söylemesinden hoşlanmam. Yoksa onlara bilerek asilik yapmıyorum.

Bu roldeki sexyligi nasıl çıakrdınız?

Pek konuşmamakla çok ilgisi var—bu da her zaman insanı daha çekici yapar.Edwardı sexy biri gibi oynamaya çalışmadım gerçi.Kitapta o kadar sexy degil. Daha çok biraz gizemli ve tüm kişiligi bir şablondan geliyor gibi. Bu da daha çok gizeme yol açıyor ve ne söylerse söylesin ilginç geliyo. Kkafasında kendisine söyledigi ile tamamen zıt davranıyo. Her zaman birşeyleri saklıyor. Her zaman gergin birine duyulan çekicilik bu da hikayenin özü.

Bu ani şöhret ile ilgili sizi ne endişelendiriyor?

Birşey veya birisi yükseltiltiginde ve siz de bunun en önüne getirildiginizde insanlar sizi parçalamak istiyorlar. Bu da biraz korkutucu özellikle de siz kendinizi oraya koymamışsanız.
Admin
Admin
Admin

https://popcorn.yetkinforum.com

Robert Pattinson Empty Geri: Robert Pattinson

Mesaj tarafından Admin C.tesi Şub. 21, 2009 3:31 pm

Robert Pattinson Pattinson_ellen

Ellen'e konuk olmuş.Kendisine "Bite Me" (Isır Beni) yazan boxer hediye etmiş Ellen Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=G1gknk8gxCQ
Admin
Admin
Admin

https://popcorn.yetkinforum.com

- Similar topics