Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Watashi no ashinaga Ojisan/My Daddy Long - Judy ve Uzunbacak

Watashi no ashinaga Ojisan/My Daddy Long - Judy ve Uzunbacak Empty Watashi no ashinaga Ojisan/My Daddy Long - Judy ve Uzunbacak

Mesaj tarafından Admin Salı Şub. 03, 2009 2:26 pm

TRT'nin 1991 yılında yaz tatilinde yayınladığı çizgi filmlerden biri de Judy idi.Kahramanımız kimsesiz yetim bir kızdı. Birgün esrarengiz bir adam bunu Lincoln Lisesine yatılı olarak göndermişti. Kızımız sadece uzayan bir gölgesini gördüğü bu adama "Sevgili Uzunbacaklı Babam" diye mektuplar yazardı. Okulda oda arkadaşları Sallie ve Julia ile maceralar yaşardı. Yetim olduğunu gizlediği için hep korkular çeker, mutsuz olurdu. Nihayet Judy Julia'nın zengin ve de yakışıklı amcası Jervis'e, Sallie'nin abisi Jimmy Judy'e, Julia da Jimmy'e aşık olarak ortalığı ayağa kaldırmışlardı. Son sınıfa geçtikleri yaz Judy bir çiftlikte tatil yaparken Jervis çıka gelmiş gelmiş ve artık romantizm doruğa varmıştı. Allah ben bunları deli gibi seyrederdim, hergün bir bölüm veriliyordu, hiçbir yere gitmez, eve kapanır Judy ile Jervis'in aşkını izler, acaba uzunbacak baba kim diye bulmaya çalışırdım. Sonunda Judy okuldan mezun olurken yetim olduğunu cümle aleme ilan etmiş, zengin kocayı da kaparak ultra mega hiper mutlu sonla bize veda etmişti.

Watashi no ashinaga Ojisan/My Daddy Long - Judy ve Uzunbacak Judy3ud

Jenerik şarkısı

JUDY VE UZUNBACAK
Admin
Admin
Admin

https://popcorn.yetkinforum.com

- Similar topics