Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi

2 posters

Kurtlar Vadisi Empty Kurtlar Vadisi

Mesaj tarafından Admin Perş. Ekim 23, 2008 10:40 am

Bir başlıyor bir bitiyor ancak bu hayranlarını kesinlikle ondan koparamıyor.
Admin
Admin
Admin

https://popcorn.yetkinforum.com

Kurtlar Vadisi Empty Geri: Kurtlar Vadisi

Mesaj tarafından ss_angel Salı Şub. 24, 2009 3:56 pm

VADİ 5 MART’TA DÖNÜYOR!

Heyecanlı bekleyiş sona eriyor! Büyük gün 5 Mart! Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, verdiği aranın ardından 5 Mart Perşembe akşamı Show TV ekranlarına bomba gibi dönüyor! Macera kaldığı yerden hızını kesmeden devam ediyor.

Dizinin hayranları bu ''ekonomik kriz arası'' çok uzadı diye tam söylenmeye başlamıştı ki,Vadi ekranlara geri dönüyor...
ss_angel
ss_angel

Kurtlar Vadisi Empty VADİ'DE 'ONE MINUTE'!

Mesaj tarafından ss_angel Cuma Mart 06, 2009 3:34 pm

Kurtlar Vadisi Pusu, siyasete de el attı. Vadi'de ilk olarak TRT Şeş eleştirisi yer aldı ardından da Davos göndermesi!

Kurtlar Vadisi Pusu uzun bir aradan sonra yeniden izleyicileriyle buluştu. Çok da iddialı olmayan bir senaryoyla ekranlara dönen Vadi'de bu hafta Davos ve TRT Şeş eleştirileri dikkat çekti. İşte o ilginç diyaloglar;

Çetin: Devlet bizi affettiğinde, ben çalışacak yerimi buldum.
Muro: Neresiymiş Çetin?
Ç: TRT Şeş kamera arkası. Biliyorsunuz başkanım bazıları oynar bazıları oynatır.
M: Oynatır derken Çetin?
Y: Başkanım ne diyor bunlar? Ben hiç bir şey anlamıyorum. Bu nasıl bizim televizyonumuz olur?
M: Ulan Yıldırım, sen benim dediklerimi anladın da TRT Şeş mi kaldı?
Ç: Başkanım, fırsat varken anahtar arabanın üzerindeyken alıp kaçalım. Bu bizim aleyhimize dönüyor.
One Minute Çetin One Minute! Mevzuyu öğrenmeden kaçanlara devrimci demezler, en fazla korkak derler çetin anladın mı?
ss_angel
ss_angel