Popcorn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroes ( 2006 - ? )

2 posters

Heroes ( 2006 - ? ) Empty Heroes ( 2006 - ? )

Mesaj tarafından Admin Salı Ocak 20, 2009 5:44 pm

Heroes ( 2006 - ? ) 0000009740_20060920164240

Cast (Series Cast Summary - 14 of 132)

Sendhil Ramamurthy ... Mohinder Suresh (46 episodes, 2006-2008)

Masi Oka ... Hiro Nakamura (45 episodes, 2006-2008)

Hayden Panettiere ... Claire Bennet (45 episodes, 2006-2008)

James Kyson Lee ... Ando Masahashi (45 episodes, 2006-2008)

Jack Coleman ... Noah Bennet (44 episodes, 2006-2008)

Milo Ventimiglia ... Peter Petrelli (43 episodes, 2006-2008)

Adrian Pasdar ... Nathan Petrelli (41 episodes, 2006-2008)

Greg Grunberg ... Matt Parkman (39 episodes, 2006-2008)

Ali Larter ... Niki Sanders / ... (39 episodes, 2006-2008)
Zachary Quinto ... Sylar (33 episodes, 2006-2008)

Cristine Rose ... Angela Petrelli (32 episodes, 2006-2008)

Ashley Crow ... Sandra Bennet (30 episodes, 2006-2008)

Noah Gray-Cabey ... Micah Sanders (27 episodes, 2006-2008)

Jimmy Jean-Louis ... The Haitian (26 episodes, 2006-2008)

Onları kahraman yapan güçleri değil yaptıkları seçimler...
Admin
Admin
Admin

https://popcorn.yetkinforum.com

Heroes ( 2006 - ? ) Empty Hiro and Ando kardeşliği :))

Mesaj tarafından dek_ort Paz Ocak 25, 2009 5:28 pm

Heroes çılgınlığı cnbc-e de yayınlanmaya başladığından beri beni etkisi altına almış; hatta çok iyi hatırlıyorum bir bayram gününde ard arda yayınlanan bölümlerle güne damgasını vurmuştu.İki sezonu devirdikten sonra geçenlerde televizyonda birinci bölümü verildi, gecenin bir yarısı tekrarlarla izledim.Aslında bu sezonu izlemek pek içimden gelmiyordu, araya biraz zaman girince soğukluk mu yaşanıyor nedir, çektim kendimi biraz ama 3×1 yaptıktan sonra o heyecana anında giriverdim..

Sabah kalktığım gibi diğer bölümleri izlemeye başladım ve hemen hemen yayınlanan son bölüme kadar yetiştim sayılır.Aslında ben burada Heroes’un senaryosundan, kurgundan, üçüncü sezon için bahsedilen o hayal kırıklığından veya oyuncuların özelliklerinden bahsetmeyeceğim.Benim gözüm hangi sezon olursa olsun sadece iki kişiye odaklanıyor o kadar; gerisi gelip geçiyor zaten.”Hiro ve Ando” kardeşliği..Bu ikisini çok seviyorum dememe gerek var mı bilmiyorum, hala hangi sezon veya hangi bölüm olursa olsun bunlar ne zaman kafalarını bir köşeden çıkarsalar anında gülmeye başlıyorum..

Ortama bir neşe havası saçıyorlar.Sanki bizim dünyamızdan böyle bir dizinin içine düşmüşler; “Aman Allah’ım ne muhteşem bir dizideyiz, bir de gücümüz var, hadi bizde dünyayı kurtaralım ve kahraman olalım” diyerek ortada geziniyorlar.Heroes’un fanları gibi, ellerinde her daim bir çizgi roman, bir sonraki adımda ne yapacaklarını gösteriyor.Edi ve Büdü gibi, kafalarını her daim ekranın köşesinden sarkıtıyorlar ve onlarda bizimle birlikte bu diziyi izliyorlar.Hiro, zaten çocukluğundan beri okuduğu çizgi romanların etkisiyle her zaman kahraman olmak istemiş, şimdi de zaman ve uzayın efendisi olduğuna göre, artık bir süper kahraman olmasını kimse engelleyemez..

Bazen düşünüyorum da bu senaristler, bu ikiliyi yaratırken ne düşünmüşler; “bir hayran alsak, bunu dizinin içine atsak bakalım ne yapacak” mı dediler acaba..Dizinin en çocuk karakterleri; ellerine çizgi romanları ve kılıçları ile dünyayı kurtarabilmeyi başaran yegane ikilileri.Kardeşim ve ben bu diziye gökten düşüversek; Hiro ve Ando’dan farklı olur muyduk acaba.Gerçi büyük ihtimalle ben Ando olurdum herhalde..Dizinin en yerleşik ama bir o kadar da ayrık duran karakterleri; seviyorum onları yahu…
dek_ort
dek_ort

http://ofori.wordpress.com/

- Similar topics